شرکت دمنده بزرگترین تولید کننده هواکش صنعتی در خاورمیانه

لوگو شرکت دمنده
۳٫۱
(۲۴)

بسیاری از افراد که در تأسیسات ساختمانی فعالیت دارند بدون استثنا نام هواکش و دمنده را معادل هم می آورند. اما آیا واقعاً این دو واژه لزوماً باید در کنار هم قرار گیرند؟ چه ویژگی‌ها و مزیت هایی باعث شده این دو واژه با هم در یک ردیف قرار گیرند؟ برای دست یابی به پاسخ تمامی این سؤالات و نمونه های مشابه آن نیز به شما پیشنهاد می کنیم ما را تا اتمام شدن این مطلب همراهی کنید.

قبل از پرداختن به معرفی شرکت دمنده لازم است این را بدانید که واژه دمنده نام یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین برندهای تولید کننده فن در خاورمیانه است که انواع و اقسام مدل های مرغوب و باکیفیت فن و هواکش های صنعتی و خانگی را تولید و به بازار عرضه می کند. پس زمانی که در هر جا و مکانی عبارت هواکش دمنده به گوشتان خورد یا در حرفه و شغل خود نیازی به این محصولات پیدا کردید بدانید که منظور از هواکش دمنده همان هواکش های ساخته شده با برند دمنده است. اکنون با ما همراه باشید تا به معرفی کامل محصولات پرکاربرد این شرکت در تأسیسات ساختمانی بپردازیم.

معرفی شرکت دمنده

دمنده در روزهای نخستین کار خود ، در سال ۱۳۴۶ در محله پامنار تهران توسط یک کارآفرین ممتاز کشور آقای احمد بستانچی چشم به دنیای صنعت گشود و از آن روزها بیش از ۵۰ سال می گذرد و هم اکنون با تنوع بیش از ۱۵۰ مدل فن (خانگی، صنعتی و تاسیساتی) پیشتاز در صنعت هواکش است.

به تدریج از همان سالهای نخستین تا سال گذشته تعداد پرسنل دمنده به ۵۵۰ نفر رسید.. به دلیل افزایش کارکنان و کمبود فضا، کارخانه دمنده به شهرک صنعتی عباس آباد با وسعتی حدود ۱۰ برابر بیشتر از محل پیشین منتقل شد و تمام خطوط تولید به تدریج در سایت جدید عباس آباد ادامه فعالیت را از سر گرفتند. در حال حاضر این شرکت حدود ۸۰۰ نفر پرسنل داشته و در کنار چرخ دمنده، به صورت غیرمستقیم برای حدود ۵۰۰۰ نفر زمینه کارآفرینی ایجاد شده است. بنا به گفته مدیرعامل شرکت دمنده بیش از ۱۵۰ نوع هواکش و لوازم برودتی و پمپ آب کولر تولید می کند که از مرحله صفر تا صد تولید قطعات تماماً در داخل خود کارخانه صورت می گیرد.

هواکش چیست؟

به طور کلی هواکش به دستگاهی پرکاربرد گفته می شود که از آن در جهت جا به جایی هوا و ایجاد جریان هوا استفاده می شود. به واسطه این دستگاه، هوای اطراف یک مکان تخلیه شده و یا هوای تازه وارد آن مکان می گردد و گردش می کند. شرکت دمنده با سابقه ترین شرکت ایرانی در طراحی و ساخت انواع هواکش می باشد که محصولات تولیدی این شرکت برای انواع مصارف مختلف از جمله خانگی و صنعتی و همچنین خشک کن ها و تجهیزات برودتی تهویه پارکینگی و… به کار برده می شود.

معرفی انواع هواکش دمنده

تنوع و کیفیت تمامی محصولات شرکت دمنده به ویژه هواکش های تولید شده موجب شده تا این شرکت نام خود را به عنوان یک برند جهانی به ثبت برساند و در بازار خرید و فروش این نوع دستگاه ها، پای ثابت معامله باشد. شایان ذکر است که تولید و عرضه پیاپی این محصولات کماکان با نظارت همیشگی کارشناسان داخلی و بر اساس استانداردهای تحقیقات صنعتی ایران همراه است. میزان تولید به صورت روزانه ۱۰،۰۰۰ عدد و سالانه حدود ۲،۰۰۰،۰۰۰ تا ۲،۳۰۰،۰۰۰ عدد است.

در اینجا به معرفی تمامی محصولات شرکت دمنده می پردازیم:

شرکت دمنده نماینده انحصاری شرکت S&P اسپانیا در ایران

شرکت دمنده در سال ۲۰۱۵ میلادی طی تفاهم نامه ای با شرکت S&P به عنوان نماینده انحصاری این شرکت اسپانیایی جهت توزیع و فروش محصولات آن در ایران انتخاب شد. این محصولات شامل تمام فن های خانگی، فن های صنعتی، فن های تاسیساتی، فن های پارکینگی و سیستم های تهویه اماکن خاص که انحصارا توسط شرکت S&P طراحی و ساخته میشوند، می باشد.

معرفی شرکت S&P اسپانیا پيشرو در توليد فن های صنعتی و خانگی

امتیاز شما برای ما اهمیت دارد

دیدگاهتان را بنویسید