شرکت Hpmont تولید کننده اینورتر و درایو های کنترل دور الکتروموتور

hpmont-inverter
۳
(۸)

شرکت Hpmont تولید کننده اینورتر با فناوری پیشرفته است. این شرکت در زمینه ی تحقیق و توسعه، تولید و فروش محصولات اتوماسیون صنعتی متمرکز است.

تمرکز این شرکت در پاسخ سریع به نیاز مشتریان و همکاری حرفه ای با مشتریان و تامیین کنندگان می باشد و اهداف بلند مدت شرکت توسعه سالم و سریع در اتوماسیون صنعتی می باشد.

f_20141113_162746

این شرکت متعهد به خدمت در سه حوزه اصلی مانند تولید کننده با کیفیت بالا، تولید انرژی سبز، انرژی های تجدید پذیر است.

محصولات

محصولات اصلی این شرکت عبارتند از انواع اینورتر جهت استفاده در صنایع آسانسور و پله برقی،‌ نساجی،‌ رنگرزی، ماشین سازی، جرثقیل، ماشین آلات CNC و بسته بندی می باشد و همچنین در صنعت آسانسور سیستم یکپارچه کنترل آسانسور و سیستم های Regenerative می باشد.

شرکت Hpmont ، دارای تیم تحقیق و توسعه ی قدرتمند در محصولات اتوماسیون صنعتی می باشد.

اینورتر های این شرکت در حال حاضر دارای Vector Control همراه با عملکرد بالا و قوی می باشند.

دستاوردهای شرکت Hpmont

شرکت Hpmont همکاری های فنی و آموزش مشترک پرسنل با دانشگاه های چین و دانشگاه های بین المللی را دارد و در حال همکاری با دانشگاهXi’an Jiaotong برای مطالعه ی موضوعات پروژه های ملی جهت پیشرفت در تکنولوژی های نوین می باشد.

این شرکت به عنوان یک پایگاه آموزشی مشترک برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه Xi’an Jiaotong تبدیل شده است و چندین کارشناسی ارشد و دکترا آن به عنوان مربیان دانشجویان تکمیلی دانشگاه Xi’an Jiaotong استخدام شده اند.

در این همکاری مشترک ساخت آزمایشگاه کنترل موتور و تحقیقات روی پروژه های ملی نیز انجام می شود.

در حال حاضر این شرکت دارای ۳۴ ثبت اختراع می باشد و همچنین ۴۵ اختراع در بخش بررسی و امکان سنجی جهت پیاده سازی روی محصولات خود را در دستور کار دارد.درایوهایی که این شرکت به کشور وارد میکند:– مدل HD09 مناسب فن و پمپ، درب گاراژ، میکسر، مخلوط کن، آبمیوه گیری، سانترفیوژ،‌ ماشین آلات کشاورزی،‌ تجهیزات تناسب اندام در رنج های ۰٫۷۵kw تا ۲٫۲kw تکفاز و ۰٫۷۵kw تا ۵٫۵kw سه فاز می باشد.– مدل HD30 مناسب صنعت سیم کشی،‌ جرثقیل، چاپ و بسته بندی، کاغذ سازی، دستگاه CNC با کیفیت بالا، نساجی در رنج های ۵٫۵kw تا ۴۵۰kw.– مدل HD31 مناسب سیستم های آبرسانی، تصفیه خانه های صنعتی و آبیاری کشاورزی در رنج های ۲٫۲kw تا ۱۳۲kw

hpmont-(1)
حضور در نمایشگاه صنعت تهران سال ۱۳۹۶

شرکت Hpmont در ۱۸ آپریل ۲۰۱۸ جشن سالگرد خود را با رویکرد به آینده برگزار کرد. در این رویداد نمایندگان شرکت در سرتاسر جهان وجود داشتند.

hpmont-(2)

مشاهده محصولات hpmont

امتیاز شما برای ما اهمیت دارد

‫2 نظر ارسال شده در “شرکت Hpmont تولید کننده اینورتر و درایو های کنترل دور الکتروموتور

دیدگاهتان را بنویسید